Współpraca międzynarodowa

Kancelaria RGW współpracuje z wieloma organizacjami działającymi w płaszczyźnie międzynarodowej.

W listopadzie 2009 r. Kancelaria RGW została przyjęta w poczet członków CONSULEGIS – międzynarodowego stowarzyszenia niezależnych firm prawniczych z siedzibą w Monachium w Niemczech. Decyzja Rady Doradczej CONSULEGIS o przyjęciu Kancelarii RGW została podjęta w październiku 2009 r. w Tuluzie, Francja, i była poprzedzona ponad rocznym okresem negocjacji.

Członkami CONSULEGIS są niezależne firmy prawnicze, cieszące się uznaniem na lokalnych rynkach, cenione z uwagi na świadczenie pomocy prawnej zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi oraz etycznymi.

Dzięki bliskiej współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi stowarzyszonymi w CONSULEGIS, Kancelaria RGW może świadczyć pomoc prawną zarówno polskim przedsiębiorcom działającym na międzynarodowych rynkach, jak i zagranicznym firmom poszukującym doradztwa prawnego w Polsce.

Kancelaria RGW współpracuje ze szwajcarskimi organizacjami rządowymi. Wspólnicy Kancelarii RGW są ekspertami Business Network Switzerland w Polsce – www.osec.ch oraz angażują się w projekty eksperckie www.poolofexperts.ch