Kancelaria RGW dokłada wszelkich starań, aby poziom świadczonych usług prawnych odpowiadał wymaganiom Klientów. Kancelaria RGW skupia liczne grono ekspertów zapewniających każdemu Klientowi kompleksową i profesjonalną obsługę.

Zaangażowanie w prowadzone sprawy zostało zauważone również na arenie międzynarodowej. Kancelaria RGW zdobyła międzynarodowe uznanie i rekomendacje niezależnych ekspertów:

Economic Criminal Law – Specialist of the Year 2017

Kancelaria RGW w otrzymała nagrodę Economic Criminal Law – Specialist of the Year w rankingu opublikowanym przez magazyn Acquisition International. Coroczne nagrody Legal Awards 2017 przyznawane są kancelariom, które wyróżniają się m. in. bogatym doświadczeniem, zaangażowaniem w prowadzone sprawy oraz wysokim standardem świadczonych usług prawnych. Przyznane wyróżnienie Economic Criminal Law potwierdza ugruntowaną pozycję Kancelarii RGW w dziedzinie prawa karnego gospodarczego.

Corporate Intl Magazine Global Awards 2017

Kancelaria RGW w plebiscycie Corporate Intl Magazine Global Awards zdobyła nagrodę dla najlepszej Kancelarii Prawnej z zakresu prawa nieuczciwej konkurencji w Polsce – „Unfair Competition Law Firm of the Year in Poland”. Corporate Intl Award to nagroda przyznawana co roku kancelariom prawnym oraz firmom z branży finansowej z całego świata, które wyróżniają się wysokim poziomem wiedzy specjalistycznej oraz najwyższym standardem świadczonych usług.

Global Awards 2016 – Economic Criminal

Kancelaria RGW została wyróżniona w rankingu magazynu Corporate LiveWire i otrzymała nagrodę Global Awards 2016 w kategorii „Economic Criminal”. W rankingu corocznie znaleźć można firmy z całego świata, których osiągnięcia z ostatnich 12 miesięcy zostały docenione przez kapitułę konkursu po dokładnej ocenie nominacji. Kancelaria RGW znalazła się w gronie kilkunastu firm prawniczych z Polski, które zostały uhonorowane w swoich kategoriach.

Commercial Lawyer of the Year – Poland 2016

Kancelaria RGW otrzymała nagrodę Commercial Lawyer of the Year – Poland w plebiscycie 2016 Legal Awards, przyznawaną co roku przez międzynarodowy magazyn Acquisition International. Coroczny ranking Acquisition International to przewodnik po najlepszych firmach prawniczych oraz finansowych na świecie, które wyróżniają się spośród konkurentów innowacyjnością oraz zaangażowaniem w sprawy swoich klientów.

 rsz_glob_awards_winner_logo
Global Awards 2015 

W plebiscycie organizowanym przez Corporate LiveWire Kancelaria RGW otrzymała nagrodę Global Awards 2015 w kategorii „Criminal Economic” (prawo karne gospodarcze). Nagroda Global Awards jest przyznawana corocznie przez Coporate LiveWire firmom z całego świata prowadzącym działalność w zakresie prawa i finansów. Kryteriami oceny są przede wszystkim wysoki standard świadczonych usług, innowacyjność oraz konsekwencja w prowadzeniu działalności zgodnie z tzw. dobrymi praktykami.

rsz_five_star_law_-_white_collar_cime_-_poland-e1458574957473

Five Star Law – White Collar Crime 2015

Five Star Law prowadzi ranking wiodących specjalistów z różnych dziedzin prawa, praktykujących w ponad 100 państwach na całym świecie. Partner zarządzający Kancelarii RGW Piotr R. Graczyk został w 2015 r. ujęty w rankingu jako specjalista z zakresu tzw. „white collar crimes”.

intercontinental_law_awards

Commercial Contracts Law Firm of the Year

W opublikowanym przez czasopismo InterContinental Finance Magazine plebiscycie Law Awards 2014, Kancelaria RGW uzyskała tytuł Commercial Contracts Law Firm of the Year. Corocznie redakcja ICFM dokonuje wyboru firm prawniczych z całego świata, wyróżniających się na rynku szczególną jakością świadczonych usług. Pod uwagę brane są takie kryteria jak dbałość o klienta, nowoczesne podejście do świadczenia pomocy prawnej, zaangażowanie w prowadzone sprawy oraz oceniane są perspektywy na przyszłość.

recommended_firm_logo

Global Law Experts (GLE)

Kancelaria RGW otrzymała wyróżnienie w prawie gospodarczym przyznawane przez Global Law Experts (GLE). Global Law Experts jest przewodnikiem dla wiodących na świecie adwokatów. GLE jest jedyną na świecie organizacją, która rekomenduje tylko jedną osobę z każdego kraju w konkretnej dziedzinie prawa. W chwili obecnej GLE rekomenduje jedynie 2000 adwokatów z 140 państw świata w trzydziestu obszarach praktyki, w Polsce Kancelarię RGW w dziedzinie prawa gospodarczego.

rgw-icfm

Leading Lawyer 2014

Adwokat Piotr R. Graczyk, wspólnik zarządzający Kancelarii RGW, został wyróżniony tytułem Leading Lawyer 2014, przyznanym w ramach rankingu InterContinental Finance Magazine, czasopisma adresowanego do profesjonalistów z sektora usług prawnych, bankowych i finansowych z całego świata.

legals_finest_200_logo

Legalsfinest 200

W 2014 r. Adwokat Piotr R. Graczyk znalazł się w gronie wiodących specjalistów z zakresu prawa gospodarczego, rekomendowanych w plebiscycie Legalsfinest 200.

GLE_PRACTICE_AWARDS_2013

GLE Practice Awards 2013 – prawo gospodarcze

W 2013 r. Kancelaria RGW otrzymała wyróżnienie w zakresie prawa gospodarczego przyznawane przez Global Law Experts (GLE). Wyróżnienie zostało nadane w oparciu o badania przeprowadzone przez ekspertów współpracujących z Global Law Experts (GLE) wśród 27.000 przedsiębiorstw.

legal_awards_2013_logo_

Corporate INTL Legal Awards 2013 – prawo gospodarcze

W kwietniu 2013 r. Kancelaria RGW otrzymała międzynarodową nagrodę przyznaną przez  magazyn Corporate INTL w dziedzinie prawa gospodarczego. Praktyką prawa gospodarczego Kancelarii RGW kieruje Mecenas Wojciech Rocławski.

global_2012_awards_winner

Corporate INTL – prawo karne gospodarcze

W sierpniu 2012 Kancelaria RGW otrzymała prestiżową nagrodę „Economic Criminal Law Firm of the Year 2012 in Poland” przyznaną przez międzynarodowy magazyn Corporate INTL.  Praktyką prawa karnego gospodarczego Kancelarii RGW kieruje Mecenas Piotr R. Graczyk.

20years_1

Stowarzyszenie CONSULEGIS

W październiku 2009 r. Kancelaria RGW została przyjęta w poczet członków Stowarzyszenia CONSULEGIS. Stowarzyszenie z siedzibą w Monachium w Niemczech zrzesza niezależne firmy prawnicze, cieszące się uznaniem na lokalnych rynkach, cenione z uwagi na świadczenie pomocy prawnej zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi oraz etycznymi.

logo
Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Obecnie liczy ok. 150 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce. Misją Izby jest budowa sprzyjających warunków dla rozwoju polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych.

Wirtschaftsmagazin Ost-West-Contact

Kancelaria RGW została zauważona przez niemieckie wydawnictwo OWC Verlag für Außenwirtschaft GmbH. Magazyn gospodarczy Ost-West-Contact jest pismem skupiającym w swoich kręgach przedsiębiorców, finansistów, prawników oraz przedstawicieli stowarzyszeń branżowych i izb handlowych za granicą.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.