Kancelaria RGW oraz Wspólnicy Kancelarii są członkami polskich oraz zagranicznych stowarzyszeń:

Consulegis_Header_72dpi

CONSULEGIS (Międzynarodowe Stowarzyszenie Firm Prawniczych)

RGW jest jedyną polską kancelarią należącą do CONSULEGIS. Stowarzyszenie niezależnych kancelarii prawniczych powstało w 1990 r. w Hamburgu w Niemczech. W chwili obecnej CONSULEGIS zrzesza kancelarie z 45 państw z całego świata. Celem stowarzyszenia jest tworzenie sieci kontaktów pomiędzy prawnikami zajmującymi się różnymi dziedzinami prawa w różnych systemach prawnych i umożliwianie nawiązywania współpracy w sprawach transgranicznych.

DAV

Der Deutsche Anwaltverein DAV (Niemiecki Związek Adwokatów)

Niemiecki Związek Adwokatów istnieje od 1871 roku.

DAV jest przedstawicielem niemieckiej palestry na terenie Niemiec i reprezentuje wolną zrzeszoną adwokaturę. Do DAV należą 254 związki adwokatów z całych Niemiec, a nadto z Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Grecji, Portugalii, Brazylii oraz Hiszpanii. W chwili obecnej DAV liczy ponad 68000 adwokatów.

logo

Swisschamber (Polsko Szwajcarska Izba Gospodarcza)

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Obecnie liczy ok. 150 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce. Misją Izby jest budowa sprzyjających warunków dla rozwoju polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych. Izba wspomaga działalność biznesową firm członkowskich, reprezentuje szwajcarskich inwestorów w Polsce i polskich w Szwajcarii, promuje i wspomaga polsko-szwajcarskie stosunki gospodarcze.

rak_berlin

Die Rechtsanwaltskammer Berlin RAK (Izba adwokacka w Berlinie)

Izba adwokacka w Berlinie jest organizacją samorządu zawodowego wszystkich berlińskich adwokatów.
Izba adwokacka w Berlinie udziela wsparcia swoim członkom oraz sprawuje opiekę nad rozwojem zawodowym adwokatów.

VDALogo4klein2

Verband Deutscher Anwälte e.V. (VDA)

indeks-300x143

Łódzkia Izba Przemysłowo-Handlowa

Początki działalności Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej sięgają 1927 r., a w obecnym kształcie Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa istnieje od 1990 roku.

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa jest największą organizacją samorządu gospodarczego w regionie środkowej Polski. Izba skupia ponad 300 podmiotów gospodarczych i jest liczącym się partnerem wobec władz administracji państwowej i samorządowej. Izba promuje przedsiębiorczość i współtworzy klimat niezbędny do rozwoju gospodarczego w regionie.

  Certyfikat Członkostwa Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

recommended_firm_logo

Global Law Experts (GLE) (Światowi Eksperci Prawa)

Global Law Experts jest przewodnikiem wiodących na świecie adwokatów. GLE jest jedyną na świecie organizacją, która rekomenduje tylko jedną osobę z każdego kraju w konkretnej dziedzinie prawa.

W chwili obecnej GLE rekomenduje jedynie 2000 adwokatów z 140 państw świata w trzydziestu obszarach praktyki, w Polsce Kancelarię RGW w dziedzinie prawa gospodarczego.