Kancelaria RGW członkiem Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej

By 12 kwietnia, 2019Wydarzenia

19 marca 2019 r. Kancelaria RGW została przyjęta do grona członków Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej z siedzibą we Wrocławiu.

Polsko-Luksemburska Izba Gospodarcza powstała na podstawie uchwały podjętej przez Członków-Założycieli w dniu 17 maja 2018 r.

Głównym celem Izby jest wspomaganie rozwoju stosunków gospodarczych i handlowych pomiędzy Polską a Luksemburgiem, ochrona i popieranie polskich interesów gospodarczych oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości oraz podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowych i gospodarczych w obu krajach.

Izba zrzesza firmy polskie i luksemburskie z różnych branż, zainteresowane wspólnymi przedsięwzięciami i podejmujące współpracę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Wspólnie działania i organizowane wydarzenia mają służyć stworzeniu platformy wymiany doświadczeń i informacji o warunkach biznesowych w obu krajach.

Więcej informacji o Polsko-Luksemburskiej Izbie Gospodarczej: https://www.facebook.com/Poland-Luxembourg-Chamber-of-CommercePolsko-Luksemburska-Izba-Gospodarcza-424572131304953/